GTA: Chinatown Wars v1.01 Mod .apk

Following his father's murder, Huang Lee has a simple mission: deliver an ancient sword to his Uncle Kenny to ensure his family retains control of the Triad gangs of Liberty City. Huang is a spoiled rich kid who expects everything to run smoothly, but his trip does not go exactly as planned. After being robbed and left to die, he will search for honor, riches and revenge in the most dangerous and morally bankrupt city in the world.

GTA: Chinatown Wars v1.01 Mod .apk
GTA: Chinatown Wars v1.01 Mod .apk


Babasının öldürülmesinin ardından Huang Lee'nin tek bir görevi vardır: Liberty Şehri'ndeki Triad çetelerinin kontrolünün ailesinde kalması için amcası Kenny'e antik bir kılıç göndermek. Huang, her şeyin kusursuzca işlemesini umut eden şımarık bir zengin çocuğudur; ancak yolculuğu planladığı gibi gitmez. Soyulup ölüme terk edilmesinin ardından, dünyanın en tehlikeli ve ahlaksız şehrinde onur, zenginlik ve intikam arayışına çıkacaktır.
GTA: Chinatown Wars v1.01 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.rockstargames.gtactw” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

GTA: Chinatown Wars v1.01 .apk dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.


Chinatown
Added by: 27-12-2018, 18:15

0
29

Related publications


Add a comment


To the top